Persoonsblad

Datum foto:  
Naam:  Jan Schipper
Geb:  10-10-1915 Diever
Ovl:  
Geh:  
Ber:  landbouwer
Bijz: gemeenteraadslid Vledder, periode 1949 X 08-04-1964, was van 3 september 1958 tot 8 april 1964 wethouder van de gemeente Vledder.Als raadslid werd hij opgevolgd door R. Beenen
Opm:  beŽindigde zijn wethouderschap en raadslidmaatschap i.v.m. vertrek uit de gemeente
Foto:  foto of afbeelding beschikbaar?, mail dan aan: webmaster@fledderkerspel.nl
Door het sluiten van de pagina keert U terug naar het oorspronkelijke scherm
*** Foto nr: